Adress

IOFI

Idungatan 4
113 45 Stockholm

Hitta hit

Ta kontakt med nĂ¥gon av oss.

Amanda Hallden

Grundsärskola

Resurspedagog

amanda.hallden@iofi.se

Annie Skoog

Grundsärskola

Lärare

annie@iofi.se

Antonia Clausson

Skola / fritidshem

Fritidsansvarig grundsärskolan (Föräldraledig tom dec 2021)

072- 973 02 25

antonia@iofi.se

Athanasia Fourla Gambäck

Skola

Lärare

athanasia.fourla.gamback@iofi.se

Berhane (Berra) Teclab

Behandlingsskola/ öppenvård

Beteendevetare

berhane.teclab@iofi.se

Camilla Mattsson

Skola

Lärare/ Specialpedagog

camilla@iofi.se

Christian Bjernudd

Skola

Lärare

christian.bjernudd@gmail.com

Clara Nilsson

Grundsärskola

Speciallärare

clara@iofi.se

Dominga Helgesson

FAMILJEBEHANDLING/ ÖPPENVÅRD

Socionom

070-962 01 92

dominga@iofi.se

Ellen Af Klercker

Grundsärskola

Resurspedagog

ellen.af-klercker@iofi.se

Emil Larsson

Grundsärskola / fritidshem

Fritidsansvarig grundsärskola

072- 973 02 25

emil.larsson@iofi.se

Erik Nobel

Skola

Lärare

erik@iofi.se

Evelina Bäck Westlund

Grundsärskola

Resurspedagog

evelina.westlund@iofi.se

Farzad Sedighi

Bitr. verksamhetschef

Socionom och familjeterapeut

070-454 92 79

farzad@iofi.se

Gudrun Agustsdottir Eyjolfsson

Skola

Skolchef

gudrun@iofi.se

Günes Senguler

Behandlingsskola/ öppenvård

Socionom

gunes.senguler@iofi.se

Ida Ollén

EKONOMI/ ADMINISTRATION

Ekonomiansvarig

073-673 12 85

ida@iofi.se

Johanna Lindström

Behandlingsskola/ öppenvård

Socionom

johanna.lindstrom@iofi.se

Johanna Tapio

Skola

Specialpedagog/Kurator

johanna.tapio@iofi.se

Josefin Fransson

Grundsärskola

Resurspedagog

josefin.fransson@iofi.se

Krister Eyjolfsson

Skola / Öppenvård

Rektor/ Socionom och familjeterapeut

073-388 22 40

krister@iofi.se

Maja Dyfverman

Grundsärskola

Skolkurator

076 039 63 93

maja@iofi.se

Malin Eyjolfsson

EKONOMI/ ADMINISTRATION

Ekonomiansvarig

072-353 42 84

malin@iofi.se

Sofia Skedung

Elevhälsovård

Skolsköterska

08-928584

sofia.skedung@skolhalsan.se

Somayeh Yazdani

Skola

Lärare

somayeh.yazdani@iofi.se

Tetyana Petrunyuk

Skola

Lärare

tetyana.petrunyuk@iofi.se

Walid (Walle) Hariri

Skola

Resurspedagog

walidhariri@gmail.com

Åke Hedebrant

Skola

Resurspedagog

ake.hedebrant@iofi.se

Klagomål och synpunkter

IOFI har ett positivt förhållningssätt till synpunkter och klagomål. Vi ser eventuella klagomål som en hjälp att förbättra och utveckla verksamheten. Vårt mål är att skyndsamt handlägga synpunkter och klagomål och att rätta till eventuella fel som kan ha uppstått. Med synpunkter och klagomål avses alla synpunkter, klagomål, invändningar och förslag till förändringar och förbättringar som framförs från elever, klienter, föräldrar eller andra. Mejla dina synpunkter till info@iofi.se.